„Žiburio“ gimnazijos pirmokų krikštynos. Penkios istorijos 3. Krikštynos: keturi iššūkiai organizatoriams

Visos pirminės idėjos gimsta GMS kabinete tarp vienų iš kūrybingiausių ir aktyviausių gimnazijos mokinių. Kai idėja, jau aptarta, gausus būrelis pasiskirsto į dvi grupes – vedžiotojų ir atsakingų už kabinetus. Šių metų tema – „Žiburio“ sekta, todėl reikėjo nemažai pasukti galvą, kaip būtų galima apipavidalinti kabinetus.

Priėjome išvadą – kiekvienas kabinetas – tai išbandymas, kurį įveikę pirmokai bus priimti į mūsų – „Žiburiečių“ gretas. Keturi kabinetai – keturi iššūkiai juos tinkamai paruošti. Patys didžiuliais maišais nešėme rudeninius lapus, eglišakius. Vieni iš stalų dėliojo ilgą tunelį, kiti stalus raizgė špagatu darydami painų labirintą. Virėm košes, makaronus, skaptavom moliūgus bei iš batono darėm sriubą. Visa tai darėme tam, kad lytėjimo pojūčiai būtų kuo nepamirštamesni.

Buvo įkurta skaistykla, kurioje merginos iš druskos formavo didžiulį ratą ir suko galvą kurdamos pasižadėjimus bei įsakus, skirtus gimnazijai. Pabėgimo kambario organizatoriai kelias valandas prieš renginį tamsino langus, lipnia juosta klijavo kiekvieną šviesos jungiklį, kad pirmokai negautų nė vieno šviesos spindulio.

Tikriausiai labiausiai nematoma krikštynų dalis yra netvarka po jų. Skubant išmėtyti daiktai, daugybė šiukšlių. Šių krikštynų siaubas – nuo žvakių visur pribėgęs vaškas. Gelbsti tik nuostabi, vieninga GMS komanda, kuri su muzika, šokiais ir labai geromis emocijomis po renginio kimba į darbus ir mokyklą vėl padaro švarią.

Gerda Minajevaitė
Nuotraukos Deimantės Stanevičiūtės


Mindaugas Račaitis

Mindaugas Račaitis

IT Specialistas / Prienų „Žiburio“ gimnazija