„Žiburio“ gimnazijos pirmokų krikštynos. Penkios istorijos 4. Pirmokų krikštynos: viskas apie garderobą

Jau senokai praūžusios gimnazijos pirmokų krikštynos prisimenamos ne tik dėl krikštytojų sugalvotų smagių, o kartais ir sudėtingų užduočių, tačiau ir dėl viso renginio garderobo. 

Kelios dienos prieš krikštynas koridoriuose buvo galima išgirsti pirmokų pastabas apie drabužius, kokius dėvės per krikštynas. Ne kartą buvo minimos ir dėvėtų drabužių parduotuvės, kuriose įsigytus daiktus bus galima panaudoti vienetiniam renginiu, o tada išmesti. Žinoma, vienos kalbos ir liko kalbomis, kadangi dauguma pirmokų išsivertė ir su spintoje seniai pamirštais drabužiais.

Renginio metu dauguma pirmokų atrodė tikrai paprastai – daugelis iš jų dėvėjo sportines kelnes ir laisvas palaidines, tačiau atsirado ir tokių, kurie apsirengė plėšytais džinsais ir renginio gale turėjo susitaikyti su kelių nubrozdinimais. Na, apgailestaujame dėl to.

Tuo metu, kol pirmokai vaikščiojo po mokyklą nebijodami išsitepti, krikštytojai tikrai pasistengė savo aprangą priderinti prie krikštynų temos. Apsisiautę juodais apsiaustais ir užsidegę žvakes, jie ne tik derėjo prie rudeniško vaizdo už lango, tačiau tuo pačiu metu puikiai atspindėjo ir „Žiburio“ sektos“ dvasią.

Taigi, krikštynų garderobas buvo gerai apgalvotas. Dėkojame supratingiems pirmokams ir džiaugiamės turėję progą juos tinkamai pakrikštyti.

Martyna Vaitkūnaitė
Nuotraukos Deimantės Stanevičiūtės


Mindaugas Račaitis

Mindaugas Račaitis

IT Specialistas / Prienų „Žiburio“ gimnazija